96 4e afd. 31 augustus 1967 AANLEG WEG LANGS HEEMSTEEOSE KANAAL Heemstede, 17 augustus 1967. Aan de Raad, Ter realisering van het bestemmingsplan „Industrieterrein", vastgesteld bij raadsbesluit van 31 maart 1955, no. 43, dient langs het Heemsteedse Kanaal, zowel ten zuiden als ten noorden van de Industrieweg een weg te worden aangelegd. In verband met het spoedig gereedkomen van het bedrijfspand van de Firma Gebr. Jansen aldaar is het gewenst dat op korte termijn eenaanvang wordt gemaakt met de aanleg van het zuidelijk gedeelte van deze weg. Blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting worden de aanlegkosten van de gehele weg geraamd op 23.180,In deze raming zijn tevens de kosten opgenomen voor het maken van een tijdelijke rioolaansluiting. Het aanleggen van een riooi in de weg heeft thans namelijk geen zin, aangezien het rioolwater niet zou kunnen afvloeien naar het riool in de Industrieweg. Wij stellen u voor ons ten laste van het grondbedrijf een krediet te ver- lenen van 23.180,Dit bedrag kan worden bestreden uit de opbrengst van de grondverkopen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 augus- tus j.l. BESLUIT: burgenieester en wethouders ten iaste van het gemeentelijk grondbedrijf een krediet te verlenen van 23.180,ten behoeve van het aanleggen van een weg langs het Heemsteedse Kanaal. De secreta/is Heemstede, 31 augustus 1967. De raad voornoemd, De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 7