m 2e afd. 31 augustus 1967 99 BENOEMING DIRECTEUR HEEMSTEEDSE SPORTSTICHTING Heemstede, 23 augustus 1967. Aan de Raad, In uw vergadering van 29 juni j.l. werd aan de heer H. van de Riet eer- vol ontslag verleend als directeur van de Heemsteedse Sportstichting, tevens secretaris-penningmeester van deze stichting. Voor de vervulling van deze vakature hebben wij sollicitanten in de daar- voor in aanmerking komende vakbladen opgeroepen. Na het inwinnen van inlichtingen naar enkele voor deze functie in aan- merking komende gegadigden zijn deze voor een persoonlijke kennis- making door ons college en het dagelijks bestuur van de Heemsteedse Sportstichting ontvangen. In overleg mct het stichtingsbestuur hebben wij de volgende voordracht opgemaakt, waaruit de benoeming behoort te geschieden: 1. I. J. Verstraten, commies A ter secretarie dezer gemeente. 2. A. A. van den Broek, chef van het gemeentelijk bureau jeugd- zaken, onderwijs en sportzaken te Delft. Wij stellen u voor tot benoeming over te gaan, zulks met ingang van een door ons te bepalen datum. In verband met het bepaalde in artikel 9, tweede lid, van de statuten der Heemsteedse Sportstichting delen wij u mede, dat het in ons voor- nemen ligt u binnenkort het voorstel te doen de functie van directeur der stichting op te nemen onder salarisschaal XIII in bijlage A behorende bij de Bezoldigingsverordening Ambtenaren 1965. De op de beide voorgedragenen betrekking hebbende stukken liggen ten Raadhuize voor u ter inzage. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 9