4e afd. 28 september 1967 07 Artikel 6.6 1. Burgemeester en wethouders weigeren het verlof indien niet wordt voldaan aan de in artikel 6.4 gestelde eisen. 2. Zij trekken het verlof in, indien: a. niet langer wordt voldaan aan de in artikel 6.4 gestelde eisen; b. gedurende een jaar anders dan wegens overmacht geen hande- lingen zijn verricht met gebruikmaking van het verlof; c* zich in het betrokken verlofbedrijf feiten hebben voorgedaan, die de vrees wettigen dat het van kracht blijven van het verlof gevaar zou opleveren voor de openbare orde, veiligheid of zedelijkheid. 3. Zij kunnen het verlof intrekken, indien niet langer wordt voldaan aan de krachtens artikel 6.5, tweede lid, gestelde beperkingen of voor- schriften. 4. Een besluit waarbij een verlof is geweigerd of ingetrokken, een verlof onder beperkingen is verleend, of aan een verlof voorschriften zijn ver- bonden, is met redenen omkleed en wordt aan de verzoeker bij aange- tekende brief toegezonden. Artikel 6.7 1. Tegen het besluit als bedoeld in artikel 6.6, vierde lid, kan de betrok- kene schriftelijk beroep instellen bij de gemeenteraad. 2. Het beroepschrift wordt binnen vier weken na de dag waarop het be- sluit is verzonden ingediend bij burgemeester en wethouders. 3. Voor de toepassing van dit artikel wordt het niet binnen de gestelde termijn besluiten gelijkgesteld met een besluit tot weigering. De be- roepstermijn begint alsdan op de dag, volgende op die waarop het besluit uiterlijk had moeten zijn genomen. Artikel 6.8 Overtreding van het verbod, gesteld in artikel 6.2, of van een voor- schrift, gesteld krachtens artikel 6.5, tweede lid, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste twee maanden, of geldboete van ten hoogste driehonderd gulden. Artikel 70 van de wet is van overeenkomstig toe- passing. Hoofdstuk 7. Slotbepalingen Artikel 7.1 Burgemeester en wethouders zijn bevoegd nadere regels te stellen in het belang van een goede uitvoering van de in deze verordening geregelde onderwerpen. Artikel 7.2 1. Deze verordening kan worden aangehaald als: Drank- en Horecaver- ordening. 2. Zij treedt in werking op een door burgemeester en wethouders te be- palen tijdstip, dat voor de onderscheiden hoofdstukken en artikelen verschillend kan zijn. De voorzitter, Heemstede, 28 september 1967. De Raad voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 37