v v 112 le afd. 28 september 1967 IJITGEVEN GEMEENTEGIDS Heemstede, 13 september 1967. Aan de Raad, Meerdere malen is vanuit uw raad te kennen gegeven dat het uitgeven van het boekje ,,Welkom in Heemstede" een zeer goed middel is om de nieuwe ingezetenen in staat te stellen in hun nieuwe woongemeente de weg te vinden en de gewenste contacten te leggen. Wij hebben steeds mo- gen vernemen dat het boekje door de betrokkenen zeer op prijs wordt ge- steld. Nu een nieuwe oplage moet worden aangemaakt menen wij dat het aan- beveling verdient tegeiijkertijd met het boekje „Welkom in Heemstede" een gemeentegids uit te geven waarin gelijke gegevens kunnen worden opgenomen. Het is onze bedoeling alle hoofden van gezinnen een exemplaar van die gids te doen toekomen, waardoor zij in staat worden gesteld, op het moment dat de behoefte zich daaraan voordoet, kennis te nemen van rege- lingen en adressen. Wij verwachten dat het uitgeven van een dergelijke gids er toe zal bij- dragen dat de band tussen gemeentebestuur en ingezetenen nauwer wordt aangehaald en dat de belangstelling in de gemeentelijke gang van zaken hierdoor zal worden opgewekt, eventueel gestimuleerd. Omdat de inhoud van de gids aan wijzigingen onderhevig is, zouden wij het uitgeven van de gids om de 2 jaar willen herhalen. De kosten van drukken en verspreiden worden begroot op f 8.000, Onder aanbleding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor ons een kre- diet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. J. M. Kruitwagen. De secretaris, De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 septem- ber 1967; BESLUIT: burgemeester en wethouders ten laste van de gewone dienst der gemeente- begroting voor 1967, een krediet van 8.000,ter beschikking te stellen ten behoeve van een gecombineerde uitgave van het boekje „Welkom in Heemstede" en een „Gemeentegids". Heemstede, 28 september 1967. De Raad voornoemd, De secretaris, De vrmrzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 59