98 2e afd. 28 september 1967 Artikel 10. 1. Ten behoeve van het bedrijf kan een rekening" bij de postcheque- en girodienst worden geopend. 2. Opdrachten tot afschrijving van deze rekening worden ondertekend door de administrateur en de kassier. Beschikking over de rekening per postcheque is niet toegestaan. Artikel 11. 1. De kassier handelt met de kasgelden, met inbegrip van sal,di bij de postcheque- en girodienst, voor zover deze niet onmiddellijk voor be- talingen benodigd zijn, overeenkomstig de bepalingen der verordening regeiende de centrale kasdienst. 2. De gemeente verstrekt aan het bedrijf zo nodig tijdelijk kasgeld voor het doen van betalingen. 3. Burgemeester en wethouders stellen de door de gemeente en het bedriif te vergoeden rente vast. Artikel 12. Jaarlijks vöör 1 juni zendt de directeur een in overleg met de administra- teur opgemaakte ontwerp-begroting voor het volgende jaar, met daarbij behorende toelichting, aan burgemeester en wethouders. De administrateur tekent deze ontwerp-begroting voor gezien. Artikel 13. Besluiten van de raad, waarbij machtiging tot af- en overschrijving van en °P posten van de begroting van het bedrijf wordt verleend, behoeven de goedkeurmg van gedeputeerde staten. Artikel 14. ?e Semecnte verstrekt aan de bedrijven het kapitaal, benodigd voor de fmanciering van de op de kapitaaldienst van het bedrijf verantwoorde uitgaven ter verkrijging en ter verbetering van vaste bezittingen en van voorraden. 2. Elk bedrijf vergoedt over het verstrekte kapitaal aan de gemeente telkenjare rente naar een percentage, gelijk aan dat, hetwelk voort- vioeit uit de verdeling van de door de gemeente voor de financierine van haar kapitaalsuitgaven betaalde rentekosten Artikel 15. 1. Jaarlijks wordt op de boekwaarde van de bezittingen van het bedrii'f wegens waardevermindering afgeschreven. 2. De jaariijkse afschrijvingen blijven niet beneden de percentages vastge- iegd m een tabel door de raad onder goedkeuring van gedeputeerde staten vastgelegd. 3. De afschrijving op daarvoor in aanmerking komende objecten kan in cleze tabel op annuïtaire of unuïtaire basis worden vastgesteld. 4. De afschrijvingstabei wordt tenminste eenmaal in de 5 jaren herzien. Artikel 16. Als gewone aflossing op de kapitaalschuld keert het bedrijf jaarlijks aan gemeente uit een bedrag dat gelijk is aan het totaal van de ten laste van de rekenmg van baten en lasten gebrachte afschrijvingen.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 6