9 4e afd. 25 januari 1968 RUILING VAN GROND NABIJ DE KERKLAAN Heemstede, 3 januari 1968. Aan de Raad, Ten behoeve van de uitvoering van het bestemmingsplan ,,Van Merlen- laan-Kerklaan" dient de gemeente de beschikking te verkrijgen over een gedeelte, groot ongeveer 222 m2, van de tuin achter de woning Kerklaan 109. De eigenaar hiervan, de heer M. M. Assendelft, is bereid gevonden dit gedeelte aan de gemeente over te dragen in ruil voor twee stroken, tezamen groot 252 m2, gelegen naast die woning, zulks onder de voor- waarden welke zijn vermeld in de voorlopige akte van ruiling die mét een situatietekening voor u ter inzage is gelegd. Aangezien de voorwaarden naar ons oordeel aanvaardbaar zijn stellen wij u voor tot ruiling overeenkomstig de voorlopige akte te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 3 januari j.l. en het advies van de commissie voor het grondbedrijf a. met M. M. Assendelft, Kerklaan 109, aihier, een overeenkomst van ruiling aan te gaan, krachtens welke door de gemeente aan hem zullen worden overgedragen twee stroken grond, gelegen aan de Kerklaan, groot respectievelijk 148 en 104 m2, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummers 6642 en 6696 (beide ged.) in ruil voor een strook grond, gelegen achter de woning Kerklaan 109, uitmakende een gedeelte, groot 222 m2, van het perceel kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie B, nummer 1283, een en ander zoals respec- tievelijk met zwarte blokjes en met arcering is aangegeven op de bij dit besluit behorende situatietekening, zulks onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de eveneens bij dit besluit behorende voorlopige akte van ruiling; b. de door de gemeente te verwerven grond in te brengen in het grond- Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: bedrijf. Heemstede, 25 januari 1968. De Raad voomoemd, lorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 19