25 jan.19S8 15^ HîëETlffî&'.WHîggH. in nadere overvreging te nemen. 4e afd. 15 deeember l&e? 8. de vereniging zal het te stichten clubhuis behoorlijk en ten ge- noegen van burgemeester en wethouders onderhouden. Burge- meester en wethouders zullen te allen tijde bevoegd zijn de toestand van de opstallen te doen opnemen. De door hen nodig geoordeelde herstellingen zullen op eerste aanzegging binnen de door hen te stellen termijn worden verricht; 9. de vereniging zal er zorg voor dragen dat het clubhuis ten ge- noegen van burgemeester en wethouders wordt verzekerd tegen brand- en stormschade; 10. de verenigig verbindt zich, indien zij het clubhuis niet meer over- eenkomstig de bestemming gebruikt, aan de gemeente het recht te verlenen dit clubhuis over te nemen tegen een taxatieprijs, welke zal worden bepaald door drie deskundigen, waarvan er één door burgemeester en wethouders en één door de verenigig zal worden aangewezen, terwijl de derde zal worden aangewezen door de twee anderen tezamen of indien zij over de aanwijzing geen overeen- stemming verkrijgen door de Kantonrechter te Haarlem. Kunnen de deskundigen over de taxatiewaarde geen overeenstem- ming bereiken, dan zal deze worden bepaald op het gemiddelde der drie schattingen; 11. de onder 10 vermelde verplichting van de vereniging geldt even- eens ingeval tot ontbinding der vereniging wordt besloten, de ver- eniging in strijd handelt met een der bovengenoemde voorwaarden en bepalingen of wanneer de geldgever de gemeente voor het gehele onafgeloste gedeelte van de geldlening aanspreekt; 12. indien burgemeester en wethouders weigeren een ingevolge voren- staande bepalingen vereiste goedkeuring te verlenen, heeft de vereniging het recht binnen 30 dagen na de dag, waarop de be- slissing van burgemeester en wethouders is verzonden, beroep in te stellen bij de raad der gemeente Heemstede, wiens beslissing voor de gemeente en de vereniging bindend zal zijn; 13. vorenstaande voorwaarden en bepalingen gelden slechts voor zo- lang de gemeente aansprakelijk kan worden gesteld voor betaling van rente en aflossing van de te sluiten lening; m. Het door de H.H.C. Alliance gedane verzoek om een jaarlijks subsidie Heemstede, 15 dccc.mb»i;-19ë?. De Raäd voomoemd, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 38