2 2e afd. 25 januari 1968 i*i GASVOORZIENING NIEUWBOUW EN BESTEMINGSPLAN VAN MERLENLAAN-KEKKLAAN. Aan de Raad, Bij besluit van 27 oktober 1966 no. 129 verleende uw raad o.m. krediet van 77.000,voor de uitbreiding van het hoofdleidingnet voor gas in het eerste gedeelte van het bestemmingsplan Van Merlenlaan-Kerklaan. In ons bijbehorend voorstel deelden wij u mede, dat dit net, in verband met de te verwachten toeneming van het gasverbruik, o.a. voor blokver- warming, gevoed zou moeten worden vanuit een nieuw aan te leggen voedingsleiding voor hoge druk en het door deze leiding aangevoerde gas in een reduceerstation (regelkast) een drukverlaging diende te onder- gaan tot 25 m. bar om onder deze werkdruk in het lagedruknet geïnjec- teerd te kunnen worden. Inmiddels besloot uw raad op 29 juni van het vorige jaar (raadsbe- sluit no. 80) tot de bouw van 308 woningwetwoningen ter plaatse, welke woningen centraal verwarmd zullen worden door middel van een blok- verwarming gestookt met aardgas. Dit maakt thans de aanleg van een hogedrukleiding, welke aftakt van de hogedrukleiding in de Van Merlenlaan, over een afstand van 350 me- ter naar een in het centrum van bovengenoemde bebouwing te plaatsen regelkast noodzakelijk. Volgens een voor u bij de stukken ter inzage gelegde specificatie zullen de kosten van de hogedrukleiding en de regelkast in totaal 31.000, belopen. Wij stellen u voor dit bedrag te onzer beschikking te stellen en daartoe tot vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit over te gaan. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies der commissie voor de gemeente gas-, water- enelectrieiteitsbedrijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaalsdienst der be- groting voor het gasbedrijf een krediet van 31.000,ter beschikking te stellen voor de aanleg van een hogedrukleiding en voor een regelkast ten behoeve van de gasvoorziening der bebouwing in het bestemmings- plan Van Merlenlaan-Kerklaan. Heemstede, 17 januari 1968. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 25 januari 1968. De Raad voomoemd, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 3