KU 3 2e afd. 25 januari 1968 BOUW EN INKICHTING TRANSFORMATORSTATION NABIJ ZANDVOORTSELAAN EN ASTERKADE. Aan de Raad, Het electriciteitsverbruik in de percelen, welke van electrische stroom worden voorzien van het transformatorstation aan de Narcissenlaan uit is in zodanige mate toegenomen, dat dit station aan de grens van zijn vermogen is gekomen. Het is dan ook noodzakelijk geworden in deze omgeving tot de stichting van een nieuw transformatorstation over te gaan. In verband met de door Smit's Bouwbedrijf N.V. voorgenomen bouw van een aantal flats aan de Zandvoortselaan en de Asterkade is het ge- wenst het nieuwe station in de onmiddelijke nabijheid daarvan te situeren. Het zal op aan de gemeente in eigendom toebehorende grond kunnen wor- den gebouwd. De kosten van de bouw en inrichting van dit station alsmede van de in- en uitgaande hoog- en laagspanningskabel worden, blijkens de voor u bij de stukken ter inzage gelegde specificatie, geraamd op in totaal f 49.500,— Wij stellen uw raad voor dit bedrag door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit te onzer beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water en elektriciteitsbedrijven, BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten behoeve van de bouw en inrichting van een transformatorstation nabij de Zandvoortselaan en de Asterkade met bijbehorende kabelaanleg ten laste van de kapitaaldienst van de begroting voor het elektriciteitsbedrijf een krediet van f 49.500, ter beschikking te stellen. Heemstede, 17 januari 1968. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 25 januari 1968. De Raad voornoemd, De secr§taris, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 5