4e afd. 29 februari 1968 25 ONTEIGENING GROND NABIJ DE VAN MERLENLAAN. Heemstede, 14 februari 1968. Aan de Raad, Voor de uitvoering van het bestemmingsplan "Van Merlenlaan-Kerklaan" dient de gemeente de beschikking te verkrijgen over het achterste gedeelte van het aan H. G. Bertels, Van Merlenlaan 28, aihier, in eigendom toebeho- rende perceel sectie B, nummer 6694. Dit gedeelte, groot ongeveer 880 m'2, is aangegeven op de voor U ter inzage gelegde tekening. De heer Bertels is niet bereid de grond tegen een redelijke prijs aan de gemeente te verkopen. Hij vraagt hiervoor een bedrag dat zeer ver uitgaat boven de prijs welke betaald is voor andere gronden in genoemd plan. Wij achten het daarom noodzakelijk dat wordt overgegaan tot onteige- ning van bedoeld perceelsgedeelte. Wij stellen U voor het plan hiertoe voor- iopig goed te keuren door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 februari j.l. BESLUIT: voorlopig goed te keuren het plan tot onteigening ten name van de gemeente Heemstede van het gedeelte, ter grootte van ongeveer 880 m2, van het per- ceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 6694, welk gedeelte op de bij dit besluit behorende tekening nr. 1.33.7.11, met arcering is aangegeven, zulks teneinde uitvoering te kunnen geven aan het bestem- mingsplan "Van Merlenlaan-Kerklaan", vastgesteld bij zijn besluit van 26 mei 1966, nummer 77. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 29 februari 1968. •zitter, De Raad voomoemd, De sedretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 11