31 4e afd. 29 februari 1968 Artikel 11. Indien uit de in artikel 10 bedoelde gegevens blijkt dat de werkelijke stichtingskosten aanmerkelijk hoger zijn dan de in artikei 4 bedoelde be- grotingen, zijn burgemeester en wethouders bevoegd de bijdrage vast te stellen op een lager bedrag dan uit artikel 2 zou voortvloeien. Artikel 12. De waarde van diensten en materialen welke om niet of tegen een ver- minderde prijs zijn verworven, alsmede de waarde van grond, worden sub- sidiabel verklaard tot een door burgemeester en wethouders in elk voor- komend geval afzonderlijk te bepalen bedrag. Artikel 13. Bij het bepalen van de subsidiabele stichtingskosten blijven buiten be- schouwing gedeelten van het gebouw welker bestemming naar het oor- deel van burgemeester en wethouders te ver verwijderd is van doeleinden van vrije jeugdvorming of open jeugdwerk. Artikel 14. Na verificatie van de in artikel 10 bedoelde opgaaf stellen burgemeester en wethouders de stichtingskosten en de bijdrage definitief vast en wordt deze onder verrekening met eventueei verstrekte voorschotten uitbetaald. Artikel 15. Ingeval de organisatie binnen 20 jaar nadat haar de bijdrage werd ver- leend, haar activiteiten staakt of het gebouw of de lokaliteit overdraagt, vervreemdt of aan zijn bestemming ais object in de zin van deze ver- ordening onttrekt, dient voor elk vol jaar dat op het tijdstip waarop een dezer wijzigingen plaats vindt, van genoemde 20 jaren nog resteert, l/20e gedeelte van de verleende bijdrage in de gemeentekas terug te worden gestort. Het bestuur van de organisatie dient, voordat tot het verlenen van een bijdrage kan worden overgegaan, een schriftelijke verklaring aan bur- gemeester en wethouders over te leggen, inhoudende dat deze terugbetaling zal geschieden zodra zich binnen de vermelde termijn een der genoemde wijzigingen voordoet. Artikel 16. Burgemeester en wethouders kunnen ter uitvoering van deze verordening nadere regels stellen. Artikel 17. Deze verordening kan worden aangehaald als ,,Verordening investerings- subsidie jeugdgebouwen". Zij treedt in werking met ingang van heden. Heemstede, 29 februari 1968. De Raad voomoemd, De secretaris, De vocrrzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 29