4e afd. 29 februari 1968 22 VERWARMING VIER KLEEDKAMERS OP HET SPQRTPARK Heemstede, 7 februari 1968. Aan de Raad, Naast het sportparkrestaurant zijn vier kleedkamers gelegen, welke niet zijn voorzien van verwarming doch veelvuldig gebruikt worden. De toegangsdeur van deze kleedkamers is tevens buitendeur; vooral in de winter stroomt bij het openen van de deuren dan ook koude lucht naar binnen, dit tot ongerief van hen, die zich in de kleedruimten bevinden. Ook zijn de vertrekken, vooral door het gebruik van de douches, zeer vochtig. Deze bezwaren kunnen worden ondervangen door het aanbrengen van verwarming. Aan de toepassing van met aardgas gestookte gevel- kachels met wanddoorvoering moet daarbij, gelet op de intensiteit van het gebruik van de kleedruimten, de voorkeur worden gegeven. Aan dit systeem van verwarming zijn een aantal belangrijke voordelen verbonden; o.a. is een snelle opwarming van de ruiten gegarandeerd. Voorts kan daarbij de verwarming van elke ruimte afzonderlijk worden ge- regeld. Door plaatsing van de kachels onder de banken behoeven geen zit- plaatsen verloren te gaan. De capaciteit van de aanwezige gastoevoerleiding is voldoende. De kosten van de te treffen voorzieningen worden geraamd op f 4.100; in dit bedrag zijn eveneens de kosten van aanschaf van vijf buitendeur- drangers begrepen. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij U voor ons een krediet tot genoemd bedrag ter beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 7 februari j.l.; BESLUIT: a. aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der begroting voor 1968 een krediet van f 4.100 ter beschikking te stellen ten behoeve van de verwarming van vier kleedkamers op het sportpark; b. het onder a genoemde bedrag af te schrijven in 1 jaar. Heemstede, 29 februari 1968. De Raad voornoemd, ■oorzitter, De secretAris,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 5