24 4e afd. 29 februari 1968 RUILING VAN GROND NABIJ DE KERKLAAN ft Heemstede, 14 februari 1968. Aan de Raad, Voor de uitvoering van het bestemmingsplan "Van Merlenlaan-Kerklaan" moet de gemeente de beschikking krijgen over het achterste gedeelte, groot ongeveer 967 m2, van het aan mej. T. Otte, Kerklaan 101, alhier, in eigen- dom toebehorende perceel kadastraal bekend sectie B, nummer 3405. De eigenares is bereid gevonden dit gedeelte aan de gemeente over te dragen in ruil voor een gedeelte, groot 127 m2, van het naast haar ter- rein gelegen perceel sectie B, nummer 6696, hetwelk de gemeente niet nodig heeft, zulks o.m. onder voorwaarde dat de gemeente een toegift betaalt, groot f 25.200,Een en ander achten wij aanvaardbaar. Wij stellen U derhalve voor tot deze ruiling te besluiten door bekrachti- ging van bijgevoegd ontwerp-besluit. Een situatietekening en de voorlopige akte van ruiling liggen voor U ter inzage. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 februari j.I. a. met mejuffrouw T. Otte, Kerklaan 101, alhier, een overeenkomst van ruiling aan te gaan, krachtens welke door haar aan de gemeente zal worden overgedragen het gedeelte, groot ongeveer 967 m2, van het per- ceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 3405, in ruil voor een gedeelte, groot ongeveer 127 m2, van het perceel sectie B, nummer 6696, een en ander zoals respectievelijk met arcering en zwarte stippen is aangegeven op de bij dit besluit behorende situatietekening, zulks onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de eveneens bij dit besluit behorende voorlopige akte van ruiling; b. de door de gemeente te verwerven grond in te brengen in het grond- bedrijf. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 29 februari 1968. De Raad voornoemd, De secöétaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 9