/wrm 38 4e afd. 28 maart 1968 HERINDELING SPORTVELDEN Heemstede, 21 maart 1968. Aan de Raad, Op het terrein van de Heemsteedse Sportparken lig-gen thans aeht voetbalvelden, zes hockeyvelden van normale afmetingen en één klein hockeyveld. Er bestaat grote behoefte aan een negende voetbalveld. De ruimte hiervoor kan worden gevonden door een herindeling van de velden, welke mogelijk is geworden door het vertrek van de Hockey-club „Rood- Wit" uit deze gemeente. Op de voor u ter inzage gelegde tekening nr. 1.164.1.21 is de nieuwe indeling van de velden aangegeven: volgens deze tekening zullen er vijf hockeyvelden overblijven, hetgeen voor de M.H.C. „Alliance" voldoende is. Het werk omvat: het omwerken, egaliseren en inzaaien van vier hockey- velden, het omrasteren van één voetbal- en één hockeyveld en het plaatsen van ballenvangers. De kosten worden blijkens de mede voor u ter visie gelegde begroting geraamd op 50.650, Aangezien de opnieuw in te zaaien hockeyvelden ongeveer een jaar lang niet bespeeld kunnen worden, moeten de werkzaamheden getemporiseerd worden uitgevoerd. Na afloop van het speelseizoen 1967/1968 zal een be- drag van 30.500,besteed kunnen worden, zodat voor 1969 20.150, resteert. Wij geven u in overweging tot de herindeling te besluiten en ten be- hoeve van de in verband hiermede dit jaar uit te voeren werkzaamheden een krediet van 30.500,beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 21 maart j.l.; BESLUIT: a. te besluiten tot een herindeling van de sportvelden op het terrein van de Heemsteedse Sportparken; b. ten behoeve van de in verband hiermede in 1968 uit te voeren werk- zaamheden een krediet van 30.500,— beschikbaar te stellen, af te schrijven in 10 jaar. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M.Kruitwagen. Heemstede, 28 maart 1968. De Raad voornoemd, De secrefaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 13