b. reeds bestaande afwijkingen t.a.v. in deze voorschriften genoemde ma- ten niet mogen worden vergroot. Artikei 23. Herbouw na calamiteit. Gebouwen ais bedoeld in artikei 22 mogen, behoudens onteigening over- eenkomstig- de Wet, in geval van verwoesting ten gevolge van een calamiet geheel worden herbouwd, met dien verstande, dat het bepaalde onder a en b van artikel 22 op overeenkomstige wijze van toepassing is. Artikel 24. Vrijstelling i.v.m. geringe afwijkingen. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd, in gevallen als bedoeld in de artikelen 22 en 23 t.b.v. geringe vergrotingen van bestaande afwijkingen vrijstelling te verlenen van het bepaalde in artikel 22 sub b. Par. 3 SLOTBEPALINGEN. Artikel 25. Strafbepaling. Overtreding van deze voorschriften of van krachtens deze voorschriften gestelde voorwaarden of eisen wordt voorzover daarin niet reeds bij de Wet is voorzien geacht te zijn een strafbaar feit in de zin van artikel 59 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Artikel 26. Inwerkingtreding Deze voorschriften treden in werking met ingang van de dag volgende op de dag, waarop de ter visielegging van het onherroepelijk goedgekeurde plan overeenkomstig artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend is gemaakt. Artikel 27. Titel. Deze voorschriften kunnen worden aangehaald onder de titel: „Voorschriften bestemmingsplan Schouwbroekerpolder der gemeente Heemstede". Behoort bij raadsbesiuit van 25 april 1968, nr. 60. De secretaris, ie voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 36