61 4e afd 30 mei 1968 ONTEIGENING GROND NABIJ DE VAN MERLENLAAN De Raad der gemeente Heemstede; overwegende dat bij zijn besluit van 29 februari 1968, nr. 25 voorlopig is goedgekeurd het plan tot onteigening ten name van de gemeente Heem- stede van een gedeelte, groot ongeveer 880 m2, van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 6694, zuks teneinde uit- voering te kunnen geven aan het bestemmingsplan ,,Van Merlenlaan-Kerk- laan", vastgesteld bij zijn besluit van 26 mei 1966, nr. 77; dat het voorlopig goedgekeurde plan met bijbehorende stukken met ingang van 8 maart j.l. gedurende dertig dagen voor een ieder op de secretarie der gemeente ter inzage heeft gelegen, waarvan openbare ken- nisgeving is gedaan op 5 maart t.v.; dat gedurende de daarvoor gestelde termijn geen bezwaarschriften tegen dit onteigeningsplan zijn ingediend; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 1 mei j.l.; gelet op het bepaalde in de artikelen 77 en volgende der Onteigeningswet; BESLUIT: I. ten behoeve van de uitvoering van het bestemmingsplan „Van Mer- lenlaan-Kerklaan", vastgesteld bij zijn besluit van 26 mei 1966, nr. 77, ten name van de gemeente Heemstede te onteigenen het gedeelte van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 6694, zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende ge- waarmerkte kaart en lijst; II. t.e bepalen dat geen dagvaardiging als bedoeld in artikel 18 der Ont- eigeningswet zal worden uitgebracht alvorens onherroepelijk zal zijn beslist omtrent de goedkeuring van het betrokken gedeelte van voor- meld bestemmingsplan; III. te bepalen dat dit besluit vervalt indien en voor zover het betrokken gedeelte van voormeld bestemmingsplan niet de vereiste goedkeuring verkrijgt. Heemstede, 30 mei 1968. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 39