64 4e afd. 30 mei 1968 OVERNAME EN VERBOUWING KLEEDGEBOUW „ROOD-WIT" Aan de Raad, Het bestuur van de Hockeyclub „Rood-Wit", welke vereniging zich in Bloemendaal heeft gevestigd en sinds 1 mei niet meer op het Heemsteedse Sportpark speelt, heeft haar kleedgebouw ter overname aangeboden. Juridisch gezien is dit gebouw eigendom van de gemeente, aangezien het op gemeentegrond is opgericht. De vereniging heeft echter het recht het gebouw af te breken en de materialen te verwijderen. Ovemame door de gemeente zou een goede oplossing betekenen voor het grote tekort aan magazijn- en opslagruimte voor de machines, gereedschap- pen en materialen van de Heemsteedse Sportstichting. De huidige magazijnruimte is hiervoor te klein en verkeert bovendien in zeer slechte staat; allerlei goederen worden thans in de open lucht opge- slagen. Het gebouw zal ook geschikt zijn als schaft- en schuilgelegenheid voor het personeel. Een passende schaftruimte ontbreekt thans geheel. Het lijkt ons dan ook verantwoord het kleedgebouw voor een prijs van f 3.500,over te nemen; „Rood-Wit" gaat met dit bedrag akkoord. Teneinde het gebouw voor bovengenoemde doeleinden dienstbaar te ma- ken zal een verbouwing en uitbreiding alsmede de aanschaffing van enig msubilair noodzakelijk zijn. Voorts is het gewenst een verwarming aan te brengen ten behoeve van de machines en motoren, welke in het gebouw gestald zullen worden. De totale kosten van een en ander worden geraamd op f 10.600, Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van f 14.100,te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 15 mei j.l. BESLUIT: a. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen van f 14.100, ten behoeve van de ovemame en het verbouwen c.a. van het kleedge- bouw van de Hockeyclub ,,Rood-Wit"; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 10 jaren. Heemstede, 15 mei 1968. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 30 mei 1968. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 47