Bijlage nr. I van het raadsbesluit van 80 mei 1968, nr. 67 Artikel 1. Haarlem zal van Heemstede in ontvangst nemen het huisvuil van Heem- stede en Bennebroek, in 1968 geraamd op 8000 ton per jaar. Artikel 2. Het huisvuil zal zodanig samengesteld zijn, dat de verwerking daarvan in de vermalingsinstallatie mogeiijk is, een en ander ter beoordeling van de directeur van de Haarlemse Gemeente-Reiniging. Het huisvuil zal geen grote stukken, geen puin en ijzer, geen iopers, geen vioerkleden, geen meu- bilair e.d. bevatten. Artikel 3. Heemstede zal het huisvuil afleveren in de stortbunkers van de Haarlemse vermaiingsinstallatie, ten genoegen van de directeur van de Haarlemse Gemeente-Reiniging. Artikei 4. Naast het huisvuil, in de voorgaande artikelen bedoeid, zai Haariem de in de grofvuilkisten van de Heemsteedse huisvuiiophaalauto's geborgen iosse afvalstoffen eveneens in ontvangst nemen. Zij zullen op de daarvoor aan- gegeven piaats op het terrein van de Haarlemse Gemeente-Reiniging wor- den gelost. Artikel 5. Het huisvuil en de in artikel 4 bedoeide afvaistoffen zuiien -behoudens in bijzondere omstandigheden worden afgeieverd gedurende de tijd, dat de vermalingsinstallatie in bedrijf is. Artikel 6. Voor het in ontvangst nemen van het huisvuil en de in de grofvuilkisten geborgen afvalstoffen zal, behoudens het in artikel 7 bepaalde, aan Heem- stede f 21,— per ton in rekening worden gebracht. Eventueel verschuldigde omzetbelasting zai worden doorberekend. Artikel 7. De vergoeding, bedoeid in artikel 6, zai teikenjare per 1 juli worden aan- gepast aan eventuele kostenstijgingen overeenkomstig de volgende for- mule: Y X 14,— 7,—. In deze formule is: i: het gemiddeide indexcijfer van regeiingsionen (inclusief vakantietoe- slag) per uur voor volwassen mannelijke handarbeiders in overheids- dienst, op basis 1954= 100, gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek, over het direct aan het tijdstip van 1 juli voorafgaande kalenderjaar. I: het gemiddelde indexcijfer van regeiingslonen (inclusief vakantietoe- slag) per uur voor volwassen manneiijke handarbeiders in overheids- dienst, op basis 1954 100, gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek, over 1967, te weten 307.

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 57