78 4e afd. 27 juni 1968 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 12 juni j.l. gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; I. te verkjaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voor- bereid voor de navolgende terreinen, welke zijn aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening: 1. de terreinen gelegen ten westen van de spoorlijn en ten noorden van de Zandvoortselaan; 2. een strook ter breedte van 70 m, gelegen onmiddellijk ten westen van het gedeelte van de Herenweg tussen de Mandpadslaan en de Rivierenbuurt, alsmede een strook ter breedte van 65 m, gelegen ten zuiden van de Schielaan; 3. de terreinen tussen de Van Merlenvaart en de Dr. Schaepmanlaan (ten oosten van de Glipper Dreef 4. de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich van de Ringvaart af in een strook ter breedte van 110 m uitstrekken in noordwestelijke richting tot aan de noordwestelijke grens van het bestemmingsplan „De Glip I"; 5. de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voor zover gelegen in de nog van kracht zijnde herziening 54 van het bestemmingsplan; 6. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burge- meester van Lennepweg ten zuiden van de Koediefslaan en ten westen van de Blekersvaartweg; II. te bepalen dat het verboden is zonder of in afwijking van een vergun- ning van burgemeester en wethouders binnen de sub I genoemde ge- a. gronden te ontginnen, af te graven of op te hogen, voor zover dit niet noodzakelijk is voor de normale exploitatie van de bedrijven, waartoe deze gronden thans behoren; b. sloten, vijvers e.d. aan te leggen of te dempen; c. gronden te verharden, wegen aan te leggen of funderingen of beton- vloeren aan te brengen, zulks met uitzondering van het aanleggen van paden, terrassen e.d. in bij woningen en andere gebouwen behorende tuinen. BESLUIT: bieden: Heemstede, 27 juni 1968. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 27