88a 4e afd. 25 juli 1968 AANSCHAFFING MEUBILAIR, LEER- EN HULPMIDDELEN ST. ANTONIUSSCHOOL VOOR U.L.O. Heemstede, 17 juli 1968. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs, alhier, heeft u bij brief van 3 dezer gevraagd om overeenkomstig artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 medewerking te verlenen voor de aanschaffing van meubilair, leer- en hulp- middelen ten behoeve van de St. Antonius-ulo-school. Dit betreft de aan- schaffing van twee bandrecorders, twee diaprojectoren, één doorzicht/dag- lichtscherm, materiaal voor biologielessen en voor teken-, handwerk- en handenarbeidlessen, een overhead projector en 30 handtekentafels. Een en ander is nodig in verband met de invoering van de Wet op het voortgezet onderwijs per 1 augustus a.s.; genoemde school zal dan worden omgezet in een mavo-school. Het geven van onderwijs in biologie, tekenen, handwerken en handenarbeid zal voor deze school, in tegenstelling tot een ulo-school, verplicht zijn. De aanvrage is gebaseerd op de officiële riehtlijnen en voldoet ook ove- rigens aan de eisen. Wij stellen u voor de gevraagde medewerking te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, P. M. v. Drooge, l.s. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 3 juli j.l. van het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van meubilair, leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de St. Antoniusschool voor ulo; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 17 juli j.l.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920: BESLUIT; de aanvraag in te willigen. Heemstede, 25 juli 1968. De Raad voornoemd, De voorzit.ter. De secretapis,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 11