90 4e afd. 25 juli 1968 AANSCHAFFING MEUBILAIB, LEEK- EN HULPMIDDELEN l GERRIT BARGERSCHOOL Heemstede, 17 juli 1968. Aan de Raad, Het bestuur vam de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen te Heem- stede heeft u bij brief van 8 mei j.l. gevraagd overeeenkomstig artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 medewerking te verlenen voor de aanschaffing van meubilair en leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de Gerrit Barger- school.. Deze aanvraag houdt verband met toeneming van het aantal leerlingen en het op deze school in 1967 aangevangen mavo-experiment. O.m. zijn nodig leerlingensets, bandrecorders en enige leerboeken. Voor wat de kosten van leerboeken betreft merken wij op dat deze alleen kunnen worden vergoed voor zover zij niet ten laste van het boekenfonds dienen te worden gebracht overeenkomstig de bij de openbare school gehanteerde nor- men. De aanvraag voldoet aan de eisen en wij stellen u derhalve voor de ge- vraagde medewerking te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, P. M. v. Drooge, l.s. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 8 mei j.l. van het bestuur der Vereniging Bijzon- dere Protestantse Scholen te Heemstede om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van rneubilair en leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de Gerrit Bargerschool, zulks wegens uitbreiding van het aantai leerlingen en de omzetting van deze school in een mavo-school; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 17 juli 1968; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: de aanvraag in te willigen, zulks met dien verstande dat voor de aanschaf- fing van leerboeken alleen medewerking wordt verleend voor zover de kos- ten daarvan niet ten laste van het boekenfonds dienen te komen. Heemstede, 25 juli 1968. De Raad voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 15