4e afd. 25 juli 1968 92 DIVERSE VOORZIENINGEN T.B.V. DE BRONSTEESCHOOL Heemstede, 17 juli 1968. Aan de Raad, Ten behoeve van het onderwijs in de franse en engelse taal dient de Bron- steeschool voor m.a.v.o. de beschikking te verkrijgen over twee bandrecor- ders c.a. en één daglichtprojector met bijbehorend scherm. De kosten van een en ander worden geraamd op 2.000, Op een mavo-school moet onderwijs worden gegeven in handenarbeid. De Bronsteeschool beschikt niet over de daarvoor nodige hulpmiddelen, tafels, werkbanken e.d. Voor de aanschaffing van een en ander mag volgens de richtlijnen welke hiervoor voorlopig worden aangehouden, een bedrag van 6.000,worden besteed. In het lokaal waarin de handenarbeidlessen moeten worden gegeven, is geen kastruimte aanwezig. Voor het aanbrengen van enige vaste kasten wordt 5.000,nodig geoordeeld. Wij stellen u derhalve voor een krediet van f 13.000,uit te trekken. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 17 juli 1968; BESLUIT: a. voor de aanschaffing van hulpmiddelen en meubilair ten behoeve van het onderwijs in de franse en engelse taal en in handenarbeid aan de Bron- steeschool voor m.a.v.o., alsmede het aanbrengen van vaste kasten in deze school een krediet van 13.000,beschikbaar te stellen; b. het sub a genoemde bedrag te doen afschrijven in drie jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, P. M. v. Drooge, l.s. Heemstede, 25 juli 1968. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 19