96 2e afd. 25 juli 1968 LEVERING VAN AARDGAS VOOR VERWARMING GEBOUWEN GEMEENTEWATERUEIDINGEN AMSTERDAM Heemstede, 17 juli 1968. Aan de Raad, Gemeentewaterleidingen Amsterdam heeft verzocht om, te beginnen met het a.s. stookseizoen, aardgas en gros te mogen ontvangen voor de ver- warming van enkele nieuwe filtergebouwen staande op haar terreinen in Leiduin. Het ligt in de bedoeling in de toekomst ook de andere dienstge- bouwen aldaar door middel van aardgas te verwarmen. Uiteraard dient voor het treffen van de nodige voorzieningen reeds da- delijk rekening te worden gehouden met de toekomstige afname. Verwacht wordt dat het jaarverbruik te zijner tijd zal kunnen oplopen tot ongeveer 400.000 m3 per jaar. Het gas zal krachtens een door Gemeente- waterleidingen Amsterdam en ons college te sluiten overeenkomst volgens grootverbruikerstarief geleverd worden. Vo°r de gaslevering zal een hogedrukleiding ter lengte van 300 meter van de Rijnlaan via een zinker in de Leidsevaart naar het terrein van Ge- meentewaterleidingen Amsterdam dienen te worden gelegd. Voorts zal een regelset met correctieapparatuur en gasmeter behoren te worden geplaatst. Met inbegrip van de kosten van de bijkomende werken zal hiermede blij- kens een voor Uw raad bij de stukken ter inzage liggende specificatie een bedrag van in totaal 65.000,gemoeid zijn. Gemeentewaterleidingen Am- sterdam zal in deze kosten een bijdrage betalen van 35.000,zodat 30.000,ten laste van de gemeente blijft. Wij stellen u voor laatstgenoemd bedrag door vrijstelling van nevens- gaand ontwerp-besluit te onzer beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, P. M. v. Drooge, l.s. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstei van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: burgeineester en wethouders voor het treffen van voor de gaslevering aan de dienstgebouwen van Gemeentewaterleidingen Amsterdam nodige voor- zieningen ten laste van de kapitaaldienst van de begroting voor het gasbe- drijf een krediet van 30.000,— ter beschikking te stellen. Heemstede, 25 juli 1968. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 33