85 4e afd. 25 juli 1968 LEEBMIDDELEN ST. JOZEFSCHOOL Heemstede, 26 juni 1968. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede heeft onder dagtekening van 19 juni j.l. een aanvraag ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodlge gelden uit de ,ge- meentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van leermiddelen ten behoeve van de St. Jozefschool. De aanvraag omvat de aanschaffing van leerboeken wegens uitbrei- ding van het aantal leerlingen der 4e klas. Wij zijn van oordeel dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden en dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan. Wij stellen u voor de gevraagde medewerking te verlenen. Een ont- werp-besluit bieden wij u daartoe aan. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 19 juni 1968 van het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede om op grond van artikel 72 der Lager-onder- wijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van leermiddelen ten behoeve van de St. Jozefschool overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 26 juni j.l.; gelet op artikelen 72 der Lager-onderwijswet 1920; Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen BESLUIT: de aanvraag in te wiliigen. Heemstede, 25 juli 1968. De Raad voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 3