86 4e afd. 25 juli 1968 AANBHENGEN RIJWIELSTANDAARD EN ZONWERING R.K. SCHOOL „VALKENBTJRG". Heemstede, 4 juli 1968. Aan de Raad, Het Bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede heeft op 24 juni j.l. een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het aanbrengen van een rijwielstandaard en zonweringen voor 10 lokalen van de R.K. School „Val- kenburg". De capaciteit van de bestaande stallingsruimte is onvoldoende. Door plaatsing van een enkelzijdige rijwielstandaard kan deze capaciteit met 70 plaatsen worden uitgebreid. Het aanbrengen van jaloezieën is noodzakelijk wegens het ontbreken van een zonwering in de lokalen. Wij zijn van oordeel dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan en dat de normale eisen bij inwil- liging van de aanvraag niet zullen worden overschreden. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 24 juni 1968 van het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanbrengen van een enkelzijdige rijwielstandaard en van zonweringen in 10 lokalen van de R.K. School „Valkenburg"; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 3 juli j.l.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 25 juli 1968. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 5