106 4e afd. 26 september 1968 VERKOOP GROND AAN DE REGGELAAN I Heemstede, 14 augnstus 1968. Aan de Raad, In uw vergadering van 25 januari j.l. stelde u ter realisering van een bouwplan van de naamloze vennootschap Centrum N.V., te Amsterdam, een bestemmingsplan vast voor het terrein, gelegen tussen het meest westelijke gedeelte van de Reggelaan en het landgoed Ipenrode. Dit be- stemmingsplan is inmiddels goedgekeurd, zodat tot verkoop van de be- trokken grond kan worden overgegaan. Met Centrum N.V. is overeenstemming verkregen over een koopsom van /189.000,(d.i. 45,per m2), alsmede over de voorwaarden welke zijn opgenomen in de voor u ter inzage gelegde voorlopige koopakte. De koop- ster zal zelf zorgen voor ophoging van het bouwterrein. Wij stellen u voor tot verkoop op basis van deze voorlopige koopakte te besluiten. Een situatietekening ligt eveneens voor u ter visie. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 augustus j.l. en het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: aan de naamloze vennootschap Centrum N.V., gevestigd te Amsterdam, of nader te noemen principaal te verkopen het gedeelte, ter grootte van ongeveer 4200 m2, van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 7836, gelegen ten noorden van de Reggelaan, hetwelk op de bij dit besluit behorende situatietekening is aangeduid, zulks voor de prijs van 189.000,en onder de voorwaarden en bepalingen welke zijn vermeld in de mede bij dit besluit behorende voorlopige koopakte. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 26 september 1968. De Raad voornoemd, De^-voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 13