4e afd. 31 oktober 1968 124 VERWARMING KLEEDKAMERS ETC. SPORTPARK Heemstede, 16 oktober 1968. Aan de Raad, De ruimten onder de hoofdtribune op het sportpark, zoals kleedkamers, seheidsrechters-, trainers-, bestuurs- en massagekamer, worden verwarmd door middel van ca. 20 jaar oude gasojars, welke voor verder gebruik zijn afgekeurd en dringend moeten worden vervangen. Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting heeft verzocht een kre- diet beschikbaar te stellen voor het aanbrengen van een gasgestookte cen- trale verwarmingsinstallatie, waarvan de kosten inclusief die van de bij- komende werkzaamheden op 12.000,worden geraamd. Een andere mo- gelijkheid zou zijn het plaatsen van gasgevelkachels, welke in totaal f 7.000,zullen kosten. Met het bestuur van de sportstichting zijn wij van mening dat aan de eerst genoemde oplossing de voorkeur dient te worden gegeven. De voor- delen hiervan boven gevelkachels zijn o.m. het op doelmatige en goedkope wijze centraal verwarmen van alle ruimten, ook indien deze tijdens strenge vorst-perioden niet worden gebruikt en het centraal regelen der verwar- ming in plaats van bediening der afzonderlijke gevelkachels. Bovendien kunnen in de gemeenschappelijke doucheruimten geen gevelkachels worden geplaatst. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van 12.000,te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris. J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 16 oktober j.L; BESLUIT: a. ten behoeve van het aanbrengen van een gasgestookte centrale verwar- mingsinstallatie voor de kleedkamers en andere ruimten onder de hoofd- tribune van het sportpark een krediet van 12.000,te verlenen; b. het onder a genoemde krediet af te schrijven in 12 jaren. Heemstede, 31 oktober 1968. De Raad voornoemd, jtter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 21