4e afd. 31 oktober 1968 126 VOORZIENINGEN TENNISPARK „GROENENDAAL" Heemstede, 23 oktober 1968. Aan de Raad, Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting heeft verzocht een kre- diet beschikbaar te stellen voor het treffen van voorzieningen op het tennis- park „Groenendaal" teneinde tot een goede en snelle afvoer van regenwater te geraken. De afvoer van regenwater op de banen geeft in de praktijk dikwijls grote moeilijkheden, waardoor de banen langer dan noodzakelijk onbespeelbaar zijn. Een oplossing kan worden verkregen door het regenwater met behulp van de aanwezige pompen naar tussen de banen aan te ieggen zakputten te voeren, vanwaar het via ondergrondse leidingen in de vijver bij het Ver- versingshuis kan worden geloosd. Voorts is gebleken dat onder een tweetal banen de fundering van een vroegere muur is blijven zitten, waardoor deze banen na regenvai langer nat en onbespeelbaar blijven dan de overige banen. Het is zeer gewenst deze fundering alsnog te verwijderen. De kosten van deze voorzieningen, welke door het personeel van de sportstichting zullen worden uitgevoerd, worden geraamd op 3.850, materiaalkosten) Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van 3.850,beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 23 oktober j.l.; ten behoeve van het treffen van voorzieningen voor de afvoer van regen- water op het tennispark „Groenendaal" een krediet van 3.850,te ver- lenen, hetwelk in één jaar zal worden afgeschreven. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. I De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 31 oktober 1968. De Raad voornoemd, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 25