143 4e afd. 28 november 1968 MAGAZIJN- EN SCHAFTRUIMTE OP HET HEEMSTEEDSE SPORTPARK. Heemstede, 20 november 1968. Aan de Raad, Bij besluit van 30 mei 1968, no. 64, stelde Uw Raad een krediet van 14.100,beschikbaar ten behoeve van de overname en verbouwing tot magazijn- en schaftruimte van het kleedgebouw van de Hockeyclub ,,Rood- Wit" op het Heemsteedse Sportpark. De overname van dit gebouw heeft inmiddels plaats gevonden. Nadien is echter gebleken dat het verbouwen en inrichten hiervan als ma- gazijnruimte emstige bezwaren zal opleveren. Zo moeten de meeste wanden in deuren worden veranderd teneinde het stallen van de machines en voertuigen mogelijk te maken. De grote lengte aan deuren brengt met zich mee dat de mogelijkheid tot het aanbren- gen van verwarmingselementen zeer beperkt wordt. Bij verbouwing van het gebouw zal een vloeroppervlak van ca. 90 m'2 worden verkregen, hetgeen voldoende is voor het onderbrengen van alle machines en materiaal; een schaft- en werkruimte voor het personeel is dan echter niet meer beschikbaar, terwijl er voorts weinig wandruimte resteert voor het aanbrengen van stellingen voor de berging van klein materiaal. Bovendien is het noodzakelijk nog een afzonderlijke ruimte te maken voor de berging van voetbal- en hockeydoelen. De kosten van een en ander worden thans geraamd op 19.000, Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting deelt naar aanleiding hiervan mede dat zij de plaatsing van een nieuwe „Jarino"-loods prefereert. De kosten van plaatsing van een dergelijke loods worden met de bijkomende voorzieningen geraamd op 21.000, Hierdoor wordt een opslagruimte voor alle materialen verkregen met een nuttig vloeroppervlak van ca. 120 m2 en een schaftruimte met een douche en w.c. van ca. 13,5 m2. Het gebouw van ,,Rood-Wit" zou alsdan de bestemming van kleedgebouw kunnen behouden en als zodanig gebruikt kunnen worden ten behoeve van de sportbeoefening door de schooljeugd en ten behoeve van de honkbalclub R.C.H. Wij stellen U derhalve voor het in de aanhef bedoelde krediet te ver- minderen tot 3.800,voor de overname van het kleedgebouw en bijko- mende kosten en een nieuw krediet van 21.000,te verlenen ten behoeve van de plaatsing en inrichting van een loods op het Sportpark. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 51