4e afd. 30 januari 1969 5 GYMNASTIEKMATERIAAL R.K. SCHOOL ..VALKENBURG". Heemstede, 15 januari 1969. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs alhier, heeft op 14 no- vember 1968 een aanvraag ingediend onj ingevolge artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het aan- schaffen van gymnastiekmateriaal ten behoeve van de r.k. school „Val- kenburg". De aanvraag heeft betrekking op de aanschaffing van turnmatten, mattenwagen, zweedse banken en andere hulpmiddelen voor de vernieu- wing van het gymnastiekonderwijs. Wij menen dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden en dat terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel is gedaan. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij U voor de ge- vraagde medewerking te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag d.d. 14 november 1968 van het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs alhier, om op grond van artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ont- vangen voor het aanschaffen van gymnastiekmateriaal ten behoeve van de r.k. School ,,Valkenburg"; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 15 januari 1969; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. De secrefchris, Heemstede, 30 januari 1969. De Raad voornoemd, De-voprzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 13