7. De eengezinshuizen in de categorie EB mogen niet meer dan één bouw- laag omvatten. Burgemeester en wethouders kunnen toestaan dat de eengezinshuizen in deze categorie geheel of gedeeltelijk twee bouw- lagen omvatten. Artikel 8. 1. De gronden, op de kaart bestemd tot meergezinshuizen, bebouwings- categorieën 01 M5, 01 M6, 01 M9 en 01 Mll, mogen uit- sluitend worden gebruikt voor de oprichting van meergezinshuizen. 2. De meergezinshuizen moeten binnen het bebouwingsoppervlak worden opgericht. 3. De meergezinshuizen moeten behalve één onderbouw omvatten: in categorie 01 M5 vijf bouwlagen; in categorie 01 M6 zes bouwlagen; in categorie 01 M9 negen bouwlagen; in categorie 01 Mll: elf bouwlagen; 4. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd toe te staan dat in de onderbouw van de meergezinshuizen, bij de einden van het bebou- wingsoppervlak, een woning wordt gemaakt ten behoeve van kleine huishoudingen, zoals van bejaarden en alleenstaanden. Artikel 9. 1. De gronden, op de kaart bestemd tot meergezinshuizen, bebouwings- categorie M2.BJ.G, mogen uitsluitend worden gebruikt voor de oprich- ting van meergezinshuizen, bestemd voor de huisvesting van bejaar- den. 2. De meergezinshuizen moeten binnen het bebouwingsoppervlak worden opgericht. 3. De meergezinshuizen moeten twee bouwlagen omvatten. Artikel 10. 1. De gronden, op de kaart bestemd tot meergezinshuizen, bebouwings- categorie MV6, mogen uitsluitend worden gebruikt voor de oprichting van verzorgingsflatcentra met de daarbij behorende dienstruimten. 2. Het aantal bouwlagen van de verzorgingsflatcentra mag maximaal zes bedragen. 3 Burgemeester en wethouders zijn bevoegd nadere eisen te stellen ten aanzien van plaatsing en afmetingen der op te richten gebouwen. Artikel 11. 1. De gronden, op de kaart bestemd tot garages en dienstruimten, cate- gorie GD2, mogen uitsluitend worden gebruikt voor de oprichting van gebouwen welke bestemd zijn voor garages en dienstruimten ten be- hoeve van verzorgingsflatcentra. 2. Het aantal bouwlagen van de in het eerste lid bedoelde gebouwen moet twee bedragen. Artikel 12. De gronden, op de kaart bestemd tot bedrijfsbebouwing, centrale blok- verwarming, categorie CV, mogen uitsluitend worden gebruikt voor de oprichting van gebouwen ten dienste van de centrale blokverwarming van meergezinshuizen.

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 27