8 4e afd. 30 januari 1969 VOORBEREIDING BESXEMMINGSPLAN BINNENWEG, RAADHUISTRAAT E.O. Heemstede, 15 januari 1969. Aan de Raad, Zoals U bekend is hebben wij aan de stedebouwkundig adviseur der ge- meente verzocht een bestemmingsplan voor te bereiden voor de Binnen- weg en de Raadhuisstraat en de omgeving daarvan. Teneinde zoveel mogelijk te vorkomen dat bebouwing tot stand komt welke in strijd is met het komende plan, achten wij het noodzakelijk dat een voorbereidingsbesluit wordt genomen overeenkomstig artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Ingevolge dit artikel moet de be- slissing op aanvragen om een bouwvergunning welke inkomen na de be- kendmaking van een dergelijk besluit, worden aangehouden indien er geen grond is om de vergunning te weigeren. De aanhouding duurt tot het voorbereidingsbesluit is vervallen, wat het geval is als niet binnen een jaar na de dagtekening daarvan een ontwerp van een bestemmingsplan ter inzage is gelegd, of tot omtrent de goedkeuring van het tijdig ter visie gelegde bestemmingsplan onherroepelijk is beslist. De grenzen van het gebied waarvoor het besluit naar ons oordeel dient te gelden, zijn aangegeven op de voor U ter inzage gelegde kaart en ver- meld in bijgaand ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 15 januari j.l. gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; I. te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voor- bereid voor het gebied dat omsloten wordt door de Blekersvaartweg, de Kerklaan, de strook grond ter plaatse van de voormalige Zand- vaart, de Provinciënlaan, de Raadhuisstraat, de Havenstraat, de Ja- cob van Kampenstraat, de Zandvaartkade, het Haemstedeplein, de Haemstedelaan, de Eikenlaan, het Julianaplein, de Cloosterlaan, de Landzichtlaan, de Lanckhorstlaan, de Bronsteeweg en de Koediefs- laan, welk gebied is aangegeven op de bij dit besluit behorende teke- ning. II. te bepalen dat het verboden is zonder of in afwijking van een vergun- ning van burgemeester en wethouders binnen het sub I genoemde ge- bied gronden te verharden of funderingen of betonvloeren aan te bren- gen, zulks met uitzondering van het aanleggen van paden, terrassen e.d. in bij woningen en andere gebouwen behorende tuinen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUTT: De secretari De voorzitter, Heemstede, 30 januari 1969. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 33