9 4e afd. 30 januari 1969 SPEELWERKTUIGEN ZWEMBAD GBOENENDAAL. Heemstede, 19 december 1968. Aan de Raad, Bij het open zwembad ,,Groenendaal" wordt in toenemende mate de be- hoefte gevoeld aan een speelgelegenheid voor kleuters. De aanwezigheid van speelwerktuigen zal bovendien betekenen dat op drukke seizoendagen het te kleine kleuterbad aanzienlijk ontlast kan worden. Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting heeft verzocht gelden beschikbaar te stellen voor de aanleg en inrichting van een dergelijke speelgelegenheid met de volgende sfieelwerktuigen1 zeshoeksrek, 1 klim- boog, 1 evenwichtsbalk, 6 paddestoelen, 3 ligbanken, 15 zitbanken, 1 glij- baan en 4 kieine zandbakken, waarvan 2 met speeltafel. Voor het plaatsen van de toestellen kan een gedeelte, groot 580 m? van de zonneweide, onmiddellijk grenzend aan het kleuterbad, worden betegeld. Voorts zal tussen de zonneweide en het te betegelen terrein een waad- bak moeten worden aangebracht. De kosten worden geraamd voor: het aanschaffen van speelwerktuigen op f 8.500, het betegelen van een gedeelte der zonneweide op 7.500, het aanbrengen van een waadbak op 3.000, totaal f 19.000,— Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij U voor een kre- diet van f 19.000,te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 decem- ber j.l. BESLUIT: a. ten behoeve van het aanleggen en inrichten van een speelgelegenheid bij het open zwembad „Groenendaal" een krediet van f 19.000,te ver- lenen; b. het onder a bedoelde krediet af te schrijven in 5 jaren. Heemstede, 8 januari 1969 De Raad voornoemd, De secreta^is,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 35