°d- 30 januari 1969 AANSCHAFFING AANHANGWAGEN OPENBARE WERKEN Heemstede, 15 januari 1969. Aan de Raad, De reinigingsdienst van het bedrijf voor openbare werken heeft sinds 1955 een zelf vervaardigde aanhangwagen in gebruik voor het vervoeren van de trilwals, rioolreinigingsapparatuur, grafzerken en andere zware voorwerpen. Deze wagen verkeert thans in zeer slechte staat: het chas- sis is gescheurd en doorgezakt. Ook voldoet de aanhangwagen niet meer aan de eisen die door de Rijksdienst voor het wegverkeer worden ge- steld. Aanschaffing van een nieuwe wagen is dan ook noodzakelijk geworden. De kosten van aanschaffing van een ATAF-aanhangwagen type AZ303 mclusief hijkomende voorzieningen bedragen 6720,voor het treffen van voorzieningen aan de eigen vrachtauto zal een bedrag van 915 benodigd zijn. De uit deze aanschaffing voortvloeiende kapitaallasten zijn reeds ge- raamd in de begroting 1969 van het bedrijf voor openbare werken. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij U voor een krediet van 7635,beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d 15 januari j.l.; BESLUIT: a. ten behoeve van de aanschaffing van een aanhangwagen voor het be- drijf van openbare werken een krediet van /7635,— beschikbaar te stellen; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Heemstede, 30 januari 1969. De secnetaris, De Raad voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 45