18 GEWIJZIGD EXEMPLAAR 4e afd. 30 januari 1969 SCHOOLPSYCHOLOGISCHE ONDERZOEKEN De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 22 januari j.l.; a. een krediet van f 7.000,- te verlenen ten behoeve van het onderzoeken van leerlingen van openbare en bijzondere lagere scholen en kleuter- scholen, die daartoe in verband met leer- en opvoedingsmoeilijkheden e.d. door de hoofden van scholen in overeenstemming met de school- artsen zullen worden aangewezen; b. een krediet van f 14.000,te verlenen voor een schoolpsychologisch onderzoek en begeleiding van de leerlingen der eerste klassen van de openbare en bijzondere scholen voor lager onderwijs, te verzorgen door de Stichting voor Geestelijke Volksgezondheid in Noord-Holland en indien de besturen der bijzondere scholen dit met betrekking tot de onder hun beheer staande scholen wensen door de Stichting Prot. Chr. Schoolpsychologische Dienst te Haarlem en de Stichting Katho- lieke Schoolpsychologische Dienst Haarlem; c. voor het geval van hun diensten gebruik wordt gemaakt, aan de laatst- genoemde twee stichtingen ten laste van het onder b genoemde kre- diet voor elke door haar onderzochte en begeleide leerling een subsidie te verlenen gelijk aan het bedrag dat door de Stichting voor Geeste- lijke Volksgezondheid gemiddeld per leerling voor onderzoek en be- geleiding in rekening zal worden gebracht; d. afwijzend te beschikken op het verzoek om subsidie van de Stichting Katholiek Bureau voor school- en beroepskeuze en de Chr. Stichting voor school- en beroepskeuze in de provincies Utrecht en Noord- Holland. BESLUIT: Heemstede, 30 januari 1969. De Raad voomoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 63