25 2e afd. 27 februari 1969 overeenkomstig de salarisgroepen, opgenomen in bijlage B. Aangezien het gediplomeerde zwembadpersoneel volgens de salarisschalen in bijlage A wordt bezoldigd, achten wij het, ter wille van een betere salarisopbouw, gewenst de adjunct-badmeesters op dezelfde wijze te honoreren. De conciërge van het politiebureau werd tot nog toe bezoldigd volgens salarisgroep VI van bijlage B. Sedert de ingebruikneming van het nieuwe politiebureau heeft deze functie geleidelijk meer inhoud gekregen, terwijl de beloning daarmede geen gelijke tred heeft gehouden. Wij zijn van mening, dat een vergelijking van deze functie met die van de conciërges van het gezondheidshuis en van de Bronsteeschool een zelfde beloning zeker rechtvaardigt. Uit een in enkele andere met Heemstede vergelijkbare gemeenten inge- steld onderzoek is ons gebleken, dat de adjunct-directeur van openbare werken in het algemeen volgens een hogere salarisschaal (referendaris) wordt bezoldigd dan in Heemstede (technisch hoofdambtenaar B). Tenslotte hebben wij van deze gelegenheid gebruik gemaakt reeds thans de kortingsbedragen wegens het genot van vrije woning, genoemd in artikel 18, te herzien en aan te passen aan de huurverhoging per 1 aprii 1969. De commissie van overleg is omtrent de voorgestelde wijzigingen ge- hoord. Het advies van deze commissie, alsmede voornoemde circulaire, liggen bij de stukken ter inzage. Wij stellen U voor tot vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit over te gaan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 22