37 4e afd. 27 maart 1969 VERKOOP GROND NABIJ DE KERKLAAN Heemstede, 5 maart 1969. Aan de Raad, De heer W. P. O. Schlichting, Kleine Houtweg 30 te Haarlem, heeft ons verzocht te bevorderen dat hem wordt verkocht de strook gemeente- grond naast het hem in eigendom toebehorende pand Kerklaan 9 (Luxor Apparatenfabriekwelka strook is aangeduid op de voor u ter inzage gelegde tekening. Deze grond, groot 250 m2, ligt ongeveer ter plaatse van de voormalige Zandvaart. Tegen de gevraagde verkoop bestaan o.i. geen bezwaren. Met de heer Schlichting is overeenstemming verkregen over een koopsom van 5.000, 20,per m2). Wij stellen u voor tot verkoop voor dit bedrag en onder de gebruike- lijke voorwaarden te besluiten. Hierbij merken wij nog op dat de koper en de eigenaren van enige percelen aan de Raa.dhuisstraat ons hebben verzocht de Drenthelaan over een afstand van ruim 50 m door te trekken (dus langs de verkochte strook grond), zodat hun bedrijfspanden aan de achterzijde bereikbaar zullen zijn voor voertuigen. Zij willen de aanlegkosten geheel voor hun rekening nemen. Wij hebben in beginsel besloten hieraan medewerking te verlenen. Wij vertrouwen dat dit uw instemming zal hebben. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 5 maart j.l.; BESLUIT: aan W. P. O. Schlichting, te Haarlem, te verkopen het op de bij dit be- sluit behorende tekening nr. 1.31.7.20, met arcering aangegeven gedeelte, ter grootte van ongeveer 250 m2, van het perceel, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie B, nr. 6708, zulks tegen de prijs van 5.000,en onder de gebruikelijke voorwaarden en bepalingen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 27 maart 1969. De Raad voomoemd, ïïeVoorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 13