42 4e afd. 27 maart 1969 BENOEMING LEDEN WELSTANDSCOMMISSIE; WIJZIGING VERORDENING OP WELSTANDSCOMMISSIE Heemstede, 19 maart 1969. Aan de Raad, Bij uw besluit van 30 maart 1967 werden de heren H. W. van Kempen, B. J. J. M. Stevens en L. H. P. Waterman benoemd tot leden van de Welstandscommissie. Volgens artikel 1 van de Verordening op de Wel- standscommissie geldt deze benoeming voor twee jaren, zodat thans op- nieuw tot benoeming van leden moet worden overgegaan. De heer Stevens is ouder dan 70 jaar; ingevolge de in uw vergadenng van 27 april 1967 vastgestelde wijziging van de genoemde verordening kan hij dus niet weer benoemd worden. Wij stellen u voor de beide andere heren opnieuw te benoemen. Ter voorziening in de derde vacature dragen wij u voor de heer H. W. Brakel, lid van het architectenbureau Brakel en Buma te Haarlem. Wij 'zulien u zo spoedig mogelijk een voorstel doen toekomen voor de benoeming van een plaatsvervangend lid. Reeds enkele malen werd door u aangedrongen op een wijzigmg van de Verordening op de Welstandscommissie in dier voege dat een maximum wordt opgenomen voor de herbenoembaarheid der leden. Naar aanleiding hiervan hebben wij besloten u voor te stellen te bepalen dat voor benoeming niet in aanmerking komen zij die in totaal reeds meer dan acht jaren lid van de commissie zijn geweest. De maximale zittings- duur zal dan derhalve tien jaren zijn. Deze wijziging is opgenomen m bijgevoegd ontwerp-besluit dat wij u ter bekrachtiging aanbieden. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 33