4fl 2e afd. 29 mei 1969 59 ELEKTRICITBITSLEVEBrNG AAN N.V. KIJKGRIJP ZELFBEDIENINGSWINKELS V.H. D. KAT VOOR SUPERMARKT AAN BINNENWEG. Heemstede, 14 mei 1969. Aan dei Raad, Door de N.V. Kijkgrijp Zelfbedieningswinkels v.h. D. Kat is een aan- vraag ingediend voor een aansluiting op het plaatselijk laagspanningsnet van de aan de Binnenweg te bouwen supermarkt. De aangevraagde capa- citeit is echter te hoog voor aansluiting op dit net, zodat een hoogspan- ningsaansluiting gemaakt zal moeten worden. Als voorwaarde daarvoor is onder meer gesteld, dat de N.V. Kijkgrijp op aan haar toe.behorend terrein gratis een hoogspanningsruimte diende beschikbaar te stellen. Volgens een door de directeur van de Gemeente Gas-, Water- en Eiektri- citeitsbedrijven opgestelde begijjting, welke voor U bij de stukken ter in- zage ligt, zullen de aansluitings- en inrichtingskosten van deze hoogspan- ningsruimte 29.500,bedragen, inclusief aansluiting van de laagspan- ningskabels van het distributienet, doch exdusief de laagspanningskabel naar de supermarkt. De laatste kabel komt geheel voor rekening van de aanvrager. Uit een eveneens ter inzage Uggend exploitatieoverzicht blijkt, dat bij af- schrijving van de inrichting in 10 jaar een dekkingstekort van 800,per jaar zal ontstaan. In verband hieirmede is de N.V. Kijkgrijp verzocht een eenmalige bijdrage van 8000,te. betalen. Biermede heeft zij zich schrif- telijk akkoord verklaard. Wij stellen U dan ook voor, voor de aansluitings- en inrichtingskosten van een hoogspanningsruimte voor de door de N.V. Kijkgrijp Zelfbedie- ningswinkels v.h. D. Kat aan de Binnenweg alhier te bouwen supermarkt een krediet beschikbaar te stellen van 21.500,en ons te machtigen met de afneemster een overeenkomst aan te gaan tot beschikbaarstelling van transformatorruimte aan de gemeente. Een en ander is neergelegd in ne- vensgaand ontwerp-besluit, hetwelk wij U ter vaststelling aanbieden. Burgemeester en wethouders van Heemstede., A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 21