61 4e afd. 29 mei 1969 AANKOOP WOONWAGEN T.B.Y. MAATSCHAPPELIJK WERKSTER WOONWAGENKAMP Aan de Raad, Bij raadsbesluit van 25 januari 1962, no. 16, werd een krediet van 3.275,verleend voor het ophogen van een terreintje bij het woonwagen- kamp t.b.v. een aldaar door de Vincentiusvereniging van de parochie O.L. Vrouw Hemelvaart te plaatsen vergadergebouwtje, alsmede voor enkele bijkomende voorzieningen. Aangezien kort daarna verwacht werd dat spoedig tot oprichting van een regionaal woonwagenkamp zou worden gekomen, in welk geval het gemeentelijke kamp zou worden opgeheven, werd niet tot plaatsing van het gebouwtje overgegaan. Inmiddels is wel gebleken dat de plannen voor een regionaal kamp voor- lopig niet gerealiseerd kunnen worden. De Vincentiusvereniging hee*ft thans opnieuw uitgezien naar een moge- lijkheid om een maatschappelijk werkster op het kamp zitting te doen houden, waartoe in samenwerking met de Stichting Woonwagenwerk Zuid-Kennemerland is besloten. Voor dit doel kan een op het kamp aan- wezige lege woonwagen worden aangekocht voor de prijs van f 1.750, Verzocht wordt deze aankoop voor rekening van de gemeente te doen nemen; de kosten voor het opknappen en onderhouden van de wagen komen ten las>te van de vereniging. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor ten be- hoeve van de aankoop van de wagen een krediet van f 1.750,beschik- baar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 8 mei j.l.; onder intrekking van het bij zijn besluit van 25 januari 1962, no. 16 ver- leende krediet ad f 3.275,ten laste van de gewone dienst van de be- groting 1969 een krediet ad 1.750,beschikbaar te stellen voor de aankoop van een woonwagen voor het houden van spreekuren door een maatschappelijk werkster op het woonwagenkamp. Heemstede, 8 mei 1969. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 29 mei 1969. De Raad voornoemd, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 25