64 4e afd. 29 mei 1969 VERKOOP GROND NABIJ DE KERKLAAN Heemstede 21 mei 1969. Aan de Raad, De naamloze vennootschap J. P. A. Nelissen, Groep N.V. te Haarlem, heeft ons verzocht haar ten hehoeve van de oprichting van een flatgebouw een perceel bouwterrein, gelegen nabij de Kerklaan, te verkopen. Bedoeld terrein is ongeveer 960 m2 groot en is in het bestemmingsplan „Vcin Mer- lenlaan-Kerklaan 1968" aangewezen voor de bouw van meergezinshuizen in vijf woonlagen op een onderbouw. Met genoemde naamloze vennootschap is overeenstemming verkregen over een koopsom van 400.000,vermeerderd met 10.000,wegens vergoeding van de door de gemeente te maken kosten van aanleg en eerste onderhoud van het nabij het te verkopen terrein geprojecteerde plantsoen. Het flatgebouw telt 60 woningen, waarvan 30 tweekamerwoningen, 25 driekamerwoningen en 5 vieakamerwoningen. De woningen zijn bestemd voor de verkoop. De koopster zal tevens een flatgebouw in de huursector stichten en wel op een terrein nabij de hoek van de Brabantlaan en de Provinciënlaan, dat in genoemd bestemmingsplan is aangewezen voor de bouw van meerge- zinshuizen in 11 woonlagen op een onderbouw. Omtrent de verkoop van de hiervoor nodige grond zullen wij u zo spoedig mogelijk een voorstel doen toekomen. De gesloten voorlopige koopakte en een situatietekening liggen mede voor u ter visie. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 21 mei j.l. BESLUIT: aan de naamloze vennootschap J. P. A. Nelissen Groep N.V., gevestigd te Haarlem, te verkopen een perceel bouwterrein nabij de Kerklaan, groot ongeveer 960 m2, aangeduid op de bij dit besluit behorende tekening, deel uitmakend van de percelen, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummers 6698 en 7484, zulks voor de prijs van 400.000,vermeerderd met 10.000,wegens vergoeding van de kosten van aanleg en eerste onderhoud van het plantsoen, hetwelk nabij het verkochte is geprojecteerd en onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de eveneens bij dit besluit behorende voorlopige koopakte. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 29 mei 1969. De Raad voomoemd, De secretaris, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 31