55 4e afd. 29 mei 1969 STICHTING PROTESTANTS CHRISTELIJKE KLEUTERSCHOOL Aan de Raad, Het bestuur van de Vere<niging Bijzondere Protestantse Kleuterschool al- hier heeft op 26 april j.l. een aanvraag ingediend om op grond van artücel 50 van de Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het stichten van een nieuw gebouw ten behoeve van d& kleuterschool welke thans gevestigd is in het perceel Voorweg 49. In dit perceel, dat niet meer voldoet aan de hedendaagse eisen voor kleu- teronderwijs, is thans een éénklassige kleuterschool ondergebracht met 38 kleuters in de leeftijd van 4 tot bijna 7 jaar, hetgeen het geven van bij de leeftijd aangepast onderwijs belemmert. Na het stichten van een me.uw gebouw zal het bestaande kleuterschoolgebouw kunnen worden gebruikt door de Nicolaas Beetsschool, welketechool eveneens met een te.kort aan lokalen kampt. De te stichten school zal 2 werklokalen met een speellokaal, evontueel 2 speelwerklokalen bevatten. De bij de aanvraag overgelegde stukken voldoen aan de bepalingen van de Kleuteronderwijswet. Ondeir aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- vraag in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 26 april 1969 van het bestuur van de. Vereni- ging Bijzondere Protestantse Kleuterschool alhier, om op grond van airti- kel 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeente.kas te mogen ontvangen voor het stichten van een nieuw gebouw ten behoeve van de kleuterschool welke thans is gevestigd in het perceel Voorweg 49; overwegende dat de bij de wet vereiste en ibij de aanwaag overgeleg- de bescheiden aan de gestelde voorschriften voldoen; geiezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 14 mei j.l. gelet op de bepalingen van de Kleuteronderwijswet; Heemstede, 14 mei 1969 Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT de aanvraag in te willigen. Heemstede, 29 mei 1969. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 3