57 2e afd. 29 mei 1969 VERPLAATSINGSKOSTENVERORDENIN G De Raad der gemeente Heemstede; gezion het voorstel van burgemeester en wethouders; mede gezien het advies van het Centraal Orgaan inzake gemeenschap- peiijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden, d.d. 24 april 1969, nr. 2300; BESLUIT: vas te stellen de volgende VERPLAATSINGSKOSTENVERORDENING Artikel 1 Voor de toe;passing van deze verordening wordt verstaan onder: a. belanghebbendede ambtenaar of gewezen ambtenaar in de zin van het Algemeen Ambtenarenreglement en de werknemer of de gewezen werk- nemer in de zin van afdeling I van de Arbeidsovereenkomstenverorde- ning; b. gezinsleden: de eehtgenote, de eigen, stief- en pleegkinderen van be- langhebbende, die deel uitmaken van zijn gezin; c. eigen huishouding voeren: het bewonen van woonruimte bestaande uit minstens twee vertrekken, waaronder de woonkeuken kan worden be- grepen, met een eigen inboedel, omvattende naast het meubilair de ge- bruikelijke stoffering en een eigen keukeninrichtingeen en ander ter beoordeling van burgemeester en wethouders; d. jaarbezoldiging: het tot een jaarbedrag herleide bedrag van de bezol- diging waarop de belanghebbende krachtens de verordening als be- doeld in artikel 17 van het Algemeen Ambtenarenreglement aanspraak hoeft of laatstelijk voor zijn ontslag had, vermeerderd met de vakan- tietoelage, in voorkomende gevallen vermeerderd met de tot een jaar- bedrag herleide som van kindertoelage ingevolge de Kindertoelagerege- ling overheidspersoneel en de kinderbijslag ingevolge de Algemene Kin- derbijslagwet, waarop de belanghebbende aanspraak heeft of laatstelijk voor zijn ontslag had; e. verplaatsen en verplaatsing: verhuizen of verhuizing in opdracht van burgemeester en wethouders in het belang van de dienst; f. verhuiskostenvergoeding: tegemoetkoming in de kosten van een ver- plaatsing, dan wel van een verhuizing voortvloeiende uit indiensttre- ding of ontslag; g. dienstwoning: de van gemeentewege aan belanghebbende in verband met de uitoefening van zijn functie aangewezen woning; h. woongebied: het gebied waarin belanghebbende ingevolge het Alge- meen Ambtenarenreglement verphcht is te wonen. Artikel 2 1. Aan een belanghebbende die is verplaatst wordt met inachtneming van de artikelen 5 en 6 door buirgemeester en wethouders een verhuiskos- tenvergoeding verleend. 2. Voor de toepassing van lid 1 wordt met verplaatsing gelijkgesteld: a. het in opdracht van burgemeester en wethouders verlaten van een dienstwoning bij ontsiag, tenzij dit ontslag is verleend op eigen ver-

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 8