4.e afa. 25 september 1969 89 BENOEMING PERSONEEL VOORWEGSCHOOL EN CRAYENESTER- SCHOOL Heemstede, 17 september 1969 Aan de Raad, Ter voorziening in de vakatures van onderwijzer aan de Voorwegschool en de Crayenesterschool zijn sollicitanten opgeroepen. De hoofden van beide scholen hebben hun bericht, als bedoeld în he achtste lid van artikel 36 der Lager-onderwijswet 1920 ingezonden, terwijl met de inspecteur van het lager onderwijs in de mspectie Amstelveen overleg is gepleegd over deop te maken voordrachten. Naar aanleiding hiervan hebben wij de volgende voordrachten opge- maakt, waaruit de benoeming behoort te geschieden: Voor de Voorwegschool 1. G. J. R. de Jong, onderwijzer aan de Wingerdschool te Amsterdam, 2. Mevrouw E. S. de Visser-van de Linde, onderwijzeres aan de Ten Kate- school te Amsterdam; 3. Mejuffrouw L. Lansberg, onderwijzeres aan de Rijksscholengemeen- schap te Schiedam; Voor de Crayenesterschool: 1. Mevrouw E. S. de Visser-van de Linde; 2. G. J. R. de Jong; 3. Mejuffrouw L. Lansberg; Voorts heeft het hoofd van de Crayenesterschool voorgesteld Mejuffrouw J. A. Frijns, sinds april van dit jaar als tijdelijk onderwijzeres aan de school verbonden, op grond van haar capaciteiten in vaste dienst te be- noemen. De inspecteur van het lager onderwijs gaat hiermede akkoord. Wii stellen u derhalve voor over te gaan tot benoeming van een onder- wiizer(es) aan de Voorwegschool en aan de Crayenesterschool en tot be- noeming in vaste dienst van Mej. J. A. Frijns als onderwijzeres aan laatst- genoemde school, zulks met ingang van een door ons te bepalen datum. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Behoort bij de notulen van de vergadering van de raad van 25 september 1969. De secretaris, De^^pormtter,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 1