6 4e afd. 28 januari 1971 VOORBEREIDING BESTEMMINGSPLAN BINNENWEG, RAADHUISSTRAAT E.O. Heemstede, 6 januari 1971. Aan de Raad, Overeenltomstig ons voorstel d.d. 14 januari 1970, nr. 9, besloot u op 29 januari d.o.v. te verklaren dat een herziening- van het bestemmings- plan wordt voorbereid voor het gebied dat omsloten wordt door de Ble- kersvaartweg, de Kerklaan, de strook grond ter plaatse van de voor- malige Zandvaart, de Provinciënlaan, de Raadhuisstraat, de Havenstraat de Jacob van Campenstraat, de Zandvaartkade, het Haemstedeplein, de Haemstedelaan, de Eikenlaan, het Julianaplein, de Cloosterlaan, de Land- ziohtlaan, de Lanckhorstlaan, de Bronsteeweg en de Koediefslaan. Uw besluit zal ingevolge artikel 21, vierde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening op 29 januari a.s. vervallen, indien niet vöör die datum een ontwerp-bestemmingsplan ter inzage is gelegd. Aan de voorbereiding van een ontwerp-bestemmingsplan voor genoemd gebied, alsmede voor de terreinen tussen de Blekersvaartweg en de Burge- meester van Lennepweg wordt nog gewerkt. Wij verwachten dat binnen- kort een voorontwerp van een plan voor een deei van die terreinen aan de commissies voor Openbare Werken en voor de Volkshuisvesting ter be- oordeling kan worden voorgelegd. Teneinde te voorkomen dat bebouwing tot stand komt welke in strijd is met het komende plan, is het noodzakelijk dat opnieuw een voorberei- dingsbesluit wordt genomen. Wij stellen u voor hiertoe te besluiten door bekrachtiging van biigevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 21