7 4e afd. 28 januari 1971 b. de afstand door de exploitant aan de gemeente van de grond bestemd voor de aanleg van de in artikel 2 onder I genoemde werken, vrij van opstallen met inbegrip van de zich in de grond bevindende resten, zoals funderingen, leidingen en kabels in volle en vrije eigendom; c. de ten laste van de exploitant komende bijdrage als bedoeld in artikei ii; d. de tijdsduur waarbinnen de in de overeenkomst begrepen gronden in exploitatie moeten zijn gebracht en moeten zijn bebouwd. Artikel 6. Voor de medewerking van de gemeente aan het in houwexploitatie brengen van grond is vereist dat de aan de exploitant toebehorende gron- den, gelegen in het gebied dat hij in exploitatie wii brengen en bestemd voor de aanleg van de in artikel 2, onder I, genoemde werken, in volle en vrije eigendom en vrij van opstallen met inbegrip van de zich in de grond bevindende resten zoals funderingen, leidingen en kabels aan de gemeente worden afgestaan. Artikel 7. 1. Alvorens medewerking kan worden verleend aan het in bouwexploitatie brengen van gronden, stellen burgemeester en wethouders, gehoord de raadscommissie voor het grondbedrijf, met inaehtneming van het be- paalde in de artikelen 8, 9 en 10 een exploitatie-opzet vast voor een daarin bepaald exploitatiegebied. Periodiek wordt nagegaan of de optredende loon- en prijswijzigingen aanleiding geven de exploitatie- opzet te herzien. 2. De vastgcstelde of herziene exploitatie-opzet wordt binnen 14 dagen na het besluit van burgemeester en wethouders, voorzien van de nodige toelichting, gezonden aan gedeputeerde staten. Artikel 8. Voor de berekening van de kosten, voortvloeiende uit het in bouw- exploitatie brengen van een exploitatiegebied, wordt ervan uitgegaan dat het exploitatiegebied in zijn geheel door één exploitant in bouwexploitatie zal worden gebracht. Artikel 9. De exploitatie-opzet bevat in ieder geval de volgende gegevens: I. een zo nauwkeurig mogelijke raming van de ten laste van de gronden in het exploitatiegebied komende kosten, te weten: a. de inbrengwaarde die aan alle binnen het exploitatiegebied gelegen gronden wordt toegekend, onder weike inbrengwaarde wordt ver- staan de waarde van de grond vermeerderd met de waarde van de opstallen die voor de verwezenlijking van de bestemming niet ge- handhaafd kunnen worden en met de kosten van vrijmaken van de grond van opstallen met inbegrip van de zich in de grond bevindende resten, zoals funderingen, leidingen en kabels zake- lijke- en persoonlijke rechten en lasten, en de kosten van schade- vergoedingen; b. de kosten van voorbereiding en vaststelling van bestemmingsplan- nen voor zoveei deze aan het exploitatiegebied moeten worden toegerekend; c. de kosten van de in artikel 2 genoemde werken met uitzonde- ring van de werken in het exploitatiegebied die vôôr de aanvang

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 26