4e afd. 28 januari 1971 8 AANSCHAFFING MAAIMACHINES SPORTPABK EN ZWEMBAD Heemstede, 9 december 1970. Aan de Raad, De in 1960 aangeschafte aanhangmaaier welke op het sportpark wordt gebruikt is versleten en vergt grote bedragen aan onderhoud. Het bestuur van de Sportstichting heeft ons voorgesteld te bevorderen dat een krediet van 6.900,beschikbaar wordt gesteld voor de aankoop van een nieuwe aanhangmaaier (merk Ransomes). Verder heeft het bestuur medewerking gevraagd voor de aanschaffing van een Ransomes-Mastiff motorgrasmaaimachine met een vangbak, te gebruiken voor het maaien van de zonneweide van het zwembad. Het maaien van deze zonneweide gebeurt tot nu toe met de machines van het sportpark, die geen vangbak hebben; bij deze machines (inclusief de aan te schaffen aanhangmaaier) kan deze voorziening ook niet worden ge- troffen. Het gras blijft dus na het maaien op het gazon liggen; door de bezoekers van het zwembad wordt een deel ervan in de waadbakken ge- bracht, waar het mede de oorzaak is van vervuiling en verstoppingen. De aankoop van een afzonderlijke machine, die ook gebruikt zal kunnen worden voor kleiner werk op het sportpark, is dan ook dringend gewenst. De kosten hiervan worden eveneens geraamd op 6.900, Wij stellen u voor ten behoeve van genoemde doeleinden twee kredieten van 6.900,beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 9 december a. ten behoeve van de aankoop van een aanhangmaaier en een motor- grasmaaimachine voor het sportpark en het zwembad ,,Groenendaal" twee kredieten van 6.900,beschikbaar te stellen; b. de sub a genoemde bedragen te doen afschrijven in 5 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen. j-i-; BESLUIT: Heemstede, 28 januari 1971. De Raad voomoemd, De voozitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 35