4e afd. 28 januari 1971 10 AANSCHAFFING KELDERPOMP T.B.V. SPORTPARK Heemstede, 9 december 1970. Aan de Raad, De waterstand in de sloot tussen het terrein van het zwembad en de lage voetbalvelden op het sportpark (nabij het woonwagenkampis in het najaar en de winter vaak zo hoog, dat de afvoerbuizen Vcin de drainage in die velden onder water dreigen te geraken. Om dit te voorkomen moet de sloot herhaaldelijk met een pomp worden bewerkt. Tot nu toe wordt hierbij gebruik gemaakt van een klokpompje van het zwembad, dat onbesohermd bij de sloot wordt opgesteld; over de hele breedte van het zwembadterrein moet dan een vele tientallen meters lange stroomkabel worden uitgelegd. Aan een en ander zijn risico's verbonden. Bovendien is de capaciteit van het pompje te gering. 'Het is dringend gewenst een afzonderlijke kelderpomp aan te schaffen. De kosten, inclusief die van elektriciteitsaansluiting en van een bescher- mend pomphuisje, worden geraamd op 4.500, Wij stellen u voor een krediet van 4.500,te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 9 december j.l.; BBSLUIT: a. voor de aanschaffing van een kelderpomp ten behoeve van het sport- park een krediet van 4.500,te verlenen; b. het sub a genoemde bedrag in één jaar te doen afschrijven. Heemstede, 28 januari 1971. De Raad voornoemd, De secretaris, De voozitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 39