12 2e afd. 28 januari 1971 VERZWARING LAAGSPANNINGSKABELS ELEKTRICITEIT IN BINNENWEG EN BRON STEEWEG Heemstede, 20 januari 1971. Aan de Raad, In de toeliehting, opgenomen achter de begroting van het elektriciteits- bedrijf voor 1971, werd o.m. reeds aangekondigd, dat in de loop van het begrotingsjaar een voorstel aan uw raad zou worden gedaan voor de verbetering van het laagspanningskabelnet voor elektriciteit in de Bin- nenweg en de Bronsteeweg. De toename van de belasting maakt het namelijk noodzakelijk enkele distributiekabels van het laagspanningsnet te verzwaren en wel: a. die langs de Binnenweg tussen de Koediefslaan en de Cloosterlaan. De bestaande kabel die onder de rijweg ligt, zal worden verlaten en er zal een nieuwe kabel in het trottoir aan de westzijde van de weg worden aangelegd met aansluitingen op het transformatorstation nabij de supermarkt van Albert Heijn N.V. b. die langs de Bronsteeweg tussen de Lanckhorstlaan en de Pieter Aertszlaan. Hier dient in het westelijk gelegen trottoir een tweede kabel aangelegd te worden, waarop de aan die zijde van de weg ge- legen percelen zullen worden aangesloten, als gevolg waarvan de aan de oostzijde van de weg gelegen kabel ontiast wordt. Blijkens een voor uw raad bij de stukken ter inzake gelegde specificatie zullen de kosten van deze kabelverzwaring in totaal 49.000,bedragen. Wij stellen u voor ons door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit het benodigde bedrag ter beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies der Commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbe- drijven: aan burgemeester en wethouders voor de verzwaring van het laag- spanningskabelnet voor elektriciteit in de Binnenweg en de Bronsteeweg ten laste van de kapitaaldienst van de begroting voor het elektriciteits- bedrijf een bedrag van f 49.000,ter beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 28 januari 1971. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 43