40 f 4e afd. 25 maart 1971 AANLEG VOETBALVELDEN TEN NOOBDEN VAN DE RIN G V AAKTLAAN Heemstede, 17 maart 1971. Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel dd. 16 april 1969, nr. 47, besloot u in uw vergadering van 24 april d.o.v. kredieten van resp^ f 129.750,en f 53.000,beschikbaar te stellen voor de aanleg van twee voetbalvelden ten noorden van de Ringvaartlaan, met bijkomende voorzieningen, en voor het stichten van een kleedgebouw nabij die laan. Daar een en ander naar het oordeel van gedeputeerde staten niet in overeenstemming was met het toen vigerende bestemmingsplan, zijn de desbetreffende ramingen van de gemeentebegroting afgevoerd. Inmiddels is het bestemmingsplan aangepast. Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting heeft ons voorgesteld te bevorderen dat de twee voetbalvelden op korte termijn worden aange- legd. Blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting worden de kosten thans geraamd op f 135.700,Hierin zijn echter de bijkomende kosten voor waterleidingen niet begrepen. Het bestuur van de Sportstichting voert momenteel nog overleg met de besturen van de twee verenigingen die te zijner tijd gebruik zullen maken van de nieuwe velden, omtrent de bouw van het kleedgebouw c.a. Naar het zich laat aanzien zal met dit overleg nog wel enige tijd gemoeid zijn. De aanleg van de velden kan hier evenwel niet op wachten; om de vel- den in augustus 1972 speelklaar te hebben, moeten zij uiterlijk in augustus a.s. worden ingezaaid. Het ligt in de bedoeling de kredietaanvraag voor bedoelde bijkomende voorzieningen op te nemen in het voorstel inzake het kleedgebouw c.a. Wij stellen u derhalve thans voor het krediet voor de aanleg van de twee voetbalvelden te verhogen met rond f 6.000, De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 17 maart j.l. BESLUIT: het bij zijn besluit van 24 april 1969, nr. 47, voor de aanleg van twee voetbalvelden ten noorden van de Ringvaartlaan, met bijkomende voor- zieningen, beschikbaar gestelde krediet ad f 129.750,— te verhogen met f 6.000,—. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 25 maart 1971. De Raad voornoemd, De voorzil De secretai

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 43